Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

Sıkça Sorulan Sorular 


Aşağıda fırsatlar ile ilgili en sık sorular ve cavaplarını bulabilirsiniz. 

Eğer fırsatın detayında farklı bir bilgi yok ise aşağıdaki bilgiler tüm fırsatlarımız için geçerli olacaktır.

Günün fırsatı nedir?


Kampenya'da her gün sizlere yeni bir fırsat sunuyoruz. Günün fırsatı sitemizde bu gün yayınlanmakta olan fırsatımızı ifade ediyor.

 

İşletmenin gerçekten %50 indirim yaptığından nasıl emin olabilirim?

Aslında çok basit. Normal bir müşteri olarak işletmeyi arayıp, fiyatlarını sorabilirsiniz. İndirimlerimizin sokaktan geçen bir müşteriye verilebilecek standart indirimlerin çok altında olduğunu göreceksiniz.

 

Günün fırsatını satın almak istiyorum, ne yapmam lazım?


"Hemen Al" düğmesine tıklayın ve gerekli bilgileri doldurarak devam edin. Fırsatlar genellikle 1 gün boyunca satışa sunulmaktadırlar, ayrıca satılacak fırsat sayısı da sınırlıdır. Bu yüzden satış süresi ve fırsat sayısı bitmeden satın almaya dikkat edin.

 

Günün fırsatını satın aldım nasıl faydalanacağım?

Fırsatı satın aldıktan hemen sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Kodunuzla ilgili işletmeye giderek fırsatın tadını çıkarabilirsiniz. (Ayrıca fırsat kodunuza "Hesabım" menüsü altında "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.)

 

Satın aldığım kampenya fırsatı aynı gün kullanmam gerekiyor mu?

Hayır. Kampenya Fırsatlarının çoğunun bir son kullanma tarihi var fakat hiç bir zaman fırsatı satın aldığınız gün kullanmak zorunda değilsiniz.

 

Kampenya fırsatı satın aldım nasıl kullanacağım?

E-postanızda satın aldığınız fırsata ait bir kod bulunmaktadır, bu e-postanızı kağıda yazdırabilir ve işletmeye bu çıktıyı verebilirsiniz. Hizmet aldığınız işletmeye sadece fırsat kodunuzu söylemeniz de fırsatınızı kullanmanız için yeterli olacaktır.

 

Satın aldığım kampenya fırsatı değeri olan harcamayı 1 defada yapmazsam, kalan kısmı daha sonra kullanabilir miyim?

Hayır. Kampenya Fırsatı değeri harcamayı 1 defada yapmak zorundasınız. Eksik kalan kısmı bir sonraki sefer kullanamazsınız veya farkı nakit, kupon olarak talep edemezsiniz.

 

Kampenya fırsatını başka bir indirimle veya promosyonla birlikte kullanabilir miyim?

Genellikle Hayır. Satılan bir Kampenya fırsatı, farklı promosyonlarla beraber kullanılabilir ise fırsat yayındayken bildirir, bunun dışında Kampenya fırsatlarının başka promosyon ve indirimlerle kullanılabilme şansı yoktur.

 

Kampenya'ya katılmak ücretli midir?

Hayır. Sadece satın aldığınız Kampenya fırsatın ücretini ödersiniz.

 

Kampara nedir?

Kampara, Kampenya parasıdır.Biriktirdiğiniz Kamparalar fırsat satın alırken ödeyeceğiniz tutardan düşülür. Eğer yeterince Kamparanız varsa satın almak istediğiniz fırsat bedavaya gelir.

 

Kampara Nasıl Kazanılır ?

Kampara kazanmak için önce Kampenya'ya üye olmalısınız . Üye olduğunuzda hesabınıza
3 TL değerinde kampara yüklenecektir. İsterseniz paylaş sayfasından arkadaşlarınıza e-posta yoluyla davetiye gönderebilir ya da yine paylaş sayfasında bulacağınız özel linkinizi internette paylaşarak Kampenya ile arkadaşlarınızı tanıştırabilirsiniz.
Fırsat sayfasında bulunan paylaş çubuğu aracılığıyla da fırsatı kolaylıkla facebook, twitter ve e-posta yoluyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Sizin aracılığınızla Kampenya'ya üye olan her arkadaşınızın ilk alışverişinde hesabınıza 6 TL değerinde Kampara eklenecektir. Davet edeceğiniz arkadaş sayısı ve kazanacağınız Kampara miktarında herhangi bir sınır yok.

 

Kampenya güvenli midir?

Kesinlikle. Kredi kartı bilgilerinizin güvenlik ve gizliliği SSL protokolü ile sağlanır. Sunucularımız üzerinde hiç bir zaman kredi kartı bilgisi bulunmaz.

 

Satın aldığım kampenya fırsatını iade edebilir miyim?

Evet. İade talebi Fırsatı satın aldığınız günden itibaren 7 gün içinde yapılmalıdır.

 

İşletmem kampenya'da yer alsın istiyorum, ne yapmalıyım?

Daha fazla bilgi için İşletmeler için kampenya bölümüne bakın, her türlü soru ve sorununuz için bize; destek@kampenya.com e-posta adresinden veya, 0 (264) 281 4555 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.


 Kampenya fırsatlar yaşadığım şehire ne zaman gelecek?

En kısa zamanda, Kampenya olarak hızla büyüyor , yaşadığınız şehirlerdeki en büyük indirimleri sizlere sunmak için çok çalışıyoruz.Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin